NOVINKY

arr3Pravidlená servisná prehliadkaPravidelná servisná prehliadka Pre optimálnu kvalitu a bezporuchovosť vozidiel je potrebné... arr3Falošné náhradné diely V dnešnom svete sa kopíruje, falšuje a inak napodobňuje čokoľvek. A to aj v automobilovom svete.... arr3Cenník pokút platný od 1. novembraViete, koľko zaplatíte, ak nedodržíte pravidlá? Prinášame nový cenník pokút platný od 1. novembra... arr3Bloková výnimka! EU č.1400/2002 V roku 2004 aj v Slovenskej republike vstúpila do platnosti zásadná legislatívna... arr3Dezinfekcia ozónom  Najsilenejšie prírodné dezinfekčné činidlo, účinky sa prejavia aj na miestach, kde sa bežná...

KONTAKTY

AL - Auto, s.r.o.
Pod Táborom 43A/14118
080 01 Prešov
tel: 0905 688 613 / 0915 426 655
lesko@al-auto.sk
Kontaktná osoba: Ing.Dávid Leško

» Geometria
Geometria

Geometria kolies určuje ich postavenie na vozovke. Jednoduchšie povedané geometria slúži na správne fungovanie kolies, teda aby sa správne točili. Vďaka správne nastavenej geometrii sa predchádza množstvu zbytočných problémov a komplikácií. Kontrola geometrie by sa mala vykonávať na základe doporučení výrobcu vozidla, prípadne aspoň raz ročne. Doporučujeme vykonať kontrolu geometrie aj vtedy ak na vozovke natrafíte na väčšiu nerovnosť alebo dieru. 

Správne nastavenie geometrie náprav zohráva dôležitú úlohu pre zachovanie životnosti pneumatík ako aj pre presné ovládanie vozidla, ktoré je nevyhnutné pre bezpečnú jazdu.

V autoservise AL - Auto, s.r.o. Vám ponúkame kompletnú 3D geometriu vozidla ako aj kontrolu geometrie.  

Geometria

Geometria

 

VIDEO: Geometria Hofmann geoliner 550

 

Cenník

 

Kompletná 3D geometria vozidla ..................................od 30 € (s DPH)

 

 

YmE0ZjZmZm