NOVINKY

arr3Pravidlená servisná prehliadkaPravidelná servisná prehliadka Pre optimálnu kvalitu a bezporuchovosť vozidiel je potrebné... arr3Falošné náhradné diely V dnešnom svete sa kopíruje, falšuje a inak napodobňuje čokoľvek. A to aj v automobilovom svete.... arr3Cenník pokút platný od 1. novembraViete, koľko zaplatíte, ak nedodržíte pravidlá? Prinášame nový cenník pokút platný od 1. novembra... arr3Bloková výnimka! EU č.1400/2002 V roku 2004 aj v Slovenskej republike vstúpila do platnosti zásadná legislatívna... arr3Dezinfekcia ozónom  Najsilenejšie prírodné dezinfekčné činidlo, účinky sa prejavia aj na miestach, kde sa bežná...

KONTAKTY

AL - Auto, s.r.o.
Pod Táborom 43A/14118
080 01 Prešov
tel: 0905 688 613 / 0915 426 655
lesko@al-auto.sk
Kontaktná osoba: Ing.Dávid Leško

» Pneuservisné práce
Pneuservisové služby

V autoservise AL - Auto, s.r.o. vykonávame pneuservisové služby na kvalitných a moderných strojoch značky Bosch, a sú to vyzúvacie zariadenie Bosch TCE - 4465 a automatickej vyvažovačke kolies Bosch WBE - 4225.


                             

                                  Vyzúvacie zariadenie Bosch                                    Automatická vyvažovačka kolies Bosch

 

Výmena kolies obsahuje

  • demontáž a montáž pneumatiky z osi auta,                      
  • demontáž a montáž pneumatiky z disku,
  • demontáž a montáž ventilu,
  • hustenie pneumatiky,
  • vyváženie,
  • kontrola rezervy.

 

Pneuservisné služby sú poskytované vyškolenými pracovníkmi na moderných strojoch, ktoré sú pravidelne kalibrované. Naši mechanici používajú overené momentové kľúče a tlakomery s dôrazom na maximálnu bezpečnosť zákazníka. Samozrejmosťou je zavádzanie najmodernejších technológií a postupov.

 

Opravy pneumatík

Štandardné opravy poškodených pneumatík a duší. Odborne prevedená oprava Vám zvýši istotu a bezpečnosť pri jazde. V porovnaní s nákladmi na nákup nových pneumatík ušetríte bez toho, aby ste znížili úžitkové vlastnosti opraveného výrobku. V prípade, že dôjde k poškodeniu Vašej pneumatiky a poškodenie je opraviteľné, v každom pneuservise Vám danú pneumatiku opravia najkvalitnejším opravným materiálom. 

 

 

 

 

 

MzUxZGZkZG