NOVINKY

arr3Pravidlená servisná prehliadkaPravidelná servisná prehliadka Pre optimálnu kvalitu a bezporuchovosť vozidiel je potrebné... arr3Falošné náhradné diely V dnešnom svete sa kopíruje, falšuje a inak napodobňuje čokoľvek. A to aj v automobilovom svete.... arr3Cenník pokút platný od 1. novembraViete, koľko zaplatíte, ak nedodržíte pravidlá? Prinášame nový cenník pokút platný od 1. novembra... arr3Bloková výnimka! EU č.1400/2002 V roku 2004 aj v Slovenskej republike vstúpila do platnosti zásadná legislatívna... arr3Dezinfekcia ozónom  Najsilenejšie prírodné dezinfekčné činidlo, účinky sa prejavia aj na miestach, kde sa bežná...

KONTAKTY

AL - Auto, s.r.o.
Pod Táborom 43A/14118
080 01 Prešov
tel: 0905 688 613 / 0915 426 655
lesko@al-auto.sk
Kontaktná osoba: Ing.Dávid Leško

»
Obchodní partneri - dodávatelia
TROST Auto Service Technik s.r.o.

 

Trost patrí medzi najväčšie a najdynamickejšie sa rozvíjajúce subjekty v oblasti náhradných dielov pre osobné a úžitkové vozidlá. To isté platí aj pre oblasť technického vybavenia opravárenských dielní a dielenských konceptov zameraných na opravy vozového parku.

 

 


TROST - logo TROST TROST

UNIX Auto s.r.o.

UNIX Auto s.r.o. -  „Viac než diely”

Značka Unix prezentuje spojenie kvality a výhodných riešení. Zamestnanci spoločnosti Unix zabezpečujú pre zákazníkov kvalitné súčiastky, a dbajú na neustálu ústretovosť voči zákazníkovi v kvalite a cene. Cieľom je zníženie nákladov na výrobu zjednodušenie balenia, zaobstaranie materiálu vo veľkom množstve, a tým zabezpečiť udržanie nízkych cien. Ponuku našich produktov tvoria motorové oleje, brzdové diely, filtre, plynové vzpery, spreje, brzdové platničky a kotúče,rozvodové sady, kvapaliny do ostrekovačov ako aj mnoho dalších dôležitých súčiastkou. 


UNIX - logo Unix

ELIT SLOVAKIA

PARTNER ELIT je sieť autoservisov, ktorá dokonale uspokojí potreby ako jednotlivých motoristov, tak aj firiem s vozovým parkom. Je jednou z predných servisných koncepcií v SR, ktorú tvorí približne 185 nezávislých autoservisov.

ELIT ponúka kompletný sortiment náhradných dielov pre osobné automobily, úžitkové automobily, nákladné automobily a motocykle.

 

 


Elit logo

OGNmN